DRZWI - Drzwi zewnętrzne

        Najważniejszym elementem wykończenia budynku, dającym jednocześnie najwięcej bezpieczeństwa są drzwi wejściowe.

       Stajemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy 4 możliwości do wyboru:

 

Drzwi stalowe:

       Oferowane drzwi to doskonałe pod względem jakości i estetyki drzwi do obiektów biurowych i indywidualnych oraz innych pomieszczeń publicznych. Podstawową cechą jest ich trwałość. Ocynkowana ogniowo blacha stalowa, pokryta wysokiej jakości powłokami, to materiał gwarantujący trwałość i wytrzymałość wyprodukowanego produktu.

        Różnorodne rozwiązania w zakresie wypełnień skrzydła, mocowania ościeżnicy, uszczelnień, przeszkleń, kolorystyki, pozwalają dobrać produkt do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników.


Drzwi zewnętrzne Drzwi zewnętrzne gerda kielce

 

Drzwi drewniane:

        Ten naturalny, ekologiczny materiał ma znakomite parametry izolacyjności termicznej. Jest łatwy w obróbce, trwały, przyjemny w dotyku. Oznacza się dobrą odpornością na różnice temperatur otoczenia, czy wilgotności. 

         Kolejne zalety naturalnego drewna to łatwa konserwacja, różnorodność dostępnych wykończeń, w tym możliwość zmiany wykończenia po pewnym okresie użytkowania. Naturalne drewno posiada właściwości autoregeneracji, tzn. drobne uszkodzenia same się po pewnym czasie wyrównują. Podobnie w przypadku uszkodzeń powłoki - drzwi drewniane zawsze można przeszlifować, uzupełnić ubytki czy polakierować na nowo.

 


Drzwi zewnętrzne kielce Drzwi zewnętrzne kielce Drzwi zewnętrzne stolbud kielce

Drzwi PCV:

        Materiał jest trwały i nie wymaga konserwacji, powierzchnia profili nie wymaga farby ochronnej, są odporne na wpływ zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Wyroby podlegają całkowicie procesowi recyclingu, przez co nie obciążają środowiska naturalnego. Mamy do dyspozycji systemy pięciokomorowe i sześciokomorowe, gwarantujące doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Takie  możliwości pozwalają nam zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania Klientów.

 


Drzwi zewnętrzne kielce Drzwi zewnętrzne kielce

Drzwi aluminiowe:

        Produkcja aluminium oparta jest na systemach firmy Aluprof. Znajduje ona zastosowanie w produkcji lekkich ścian osłonowych, ogrodów zimowych, konstrukcji przestrzennych oraz okien i drzwi. Ich elastyczność pozwala na tworzenie dowolnych rozwiązań konstrukcyjnych.

        Rosnące wymagania klientów oraz ich zróżnicowane gusta sprawiły, że oferta producentów okien aluminiowych jest bardzo bogata. Dlatego też dziś kupujący mają możliwość wyboru z szerokiego wachlarza produktów, przygotowanych pod kątem zaspokojenia potrzeb jak najliczniejszej grupy odbiorców.

       Ogromną zaletą profili aluminiowych jest również umożliwienie przygotowania produktu indywidualnie pod projekt, czyli dostosowanie systemu do obiektu.

 


Drzwi zewnętrzne kielce

Okna i drzwi Kielce DEMITECH    © 2010 made by   maXDesign Licznik odwiedzin : 4311