OKNA - Okna drewniane

        Oferujemy Państwu okna w dowolnym kształcie i wymiarze, z szerokim zastosowaniem w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz w obiektach sakralnych i zabytkowych. W naszej produkcji możemy zastosować szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, podnoszących walory użytkowe okien dla poszczególnych wymagań jak np. ochrona przed uciążliwym hałasem, podwyższona odporność na włamanie czy lepsza izolacyjność termiczna.

        Okna mogą być wyposażone w szereg dodatkowych elementów takich jak: moskitiery, nawiewniki, okiennice oraz wszelkiego rodzaju elementy ozdobne.

 


okna drewniane

        Ta firma łączy najlepsze wielkopolskie tradycje rzemieślnicze z najnowszymi technologiami. Od ponad trzydziestu lat z pasją doskonali produkty, wykorzystując do tego nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także najnowsze zdobycze technologiczne. Ciągle się rozwija, dąży do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Intensywny rozwój tej firmy będzie gwarancją tego, że okna to nie tylko doskonałe produkty, ale i zadowolenie klientów.


okna drewniane
        Okna firmy STOLBUD S.A. Włoszczowa to produkty, dzięki którym wnętrza domu stają się luksusowe, przyjazne i gościnne. Drewniane okna wykonywane są z drewna sosnowego, meranti lub dębowego. Bogactwo kolorów i kształtów oraz duży wybór elementów dekoracyjnych, pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta. Chronią przed hałasem ze względu na bardzo dobre parametry akustyczne.
Okna i drzwi Kielce DEMITECH    © 2010 made by   maXDesign Licznik odwiedzin : 4306