OKNA - Okna PCV

        Okna z tworzywa sztucznego są przede wszystkim niezwykle odporne na różnice temperatur i działanie wilgoci, ale także trwałe. Co ważne, w przeciwieństwie do drewna nie ulęgają korozji biologicznej ani chemicznej, są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz grzybów i pleśni.

        Dobrej jakości okna mogą z powodzeniem służyć nam nawet przez kilkadziesiąt lat. Dzięki niezwykłej plastyczności materiału wykorzystywanego do produkcji ram i skrzydeł nie jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na typowe okna w kształcie kwadratów czy prostokątów. Jeśli wymaga tego architektura naszego domu możemy z powodzeniem zamówić produkt w kształcie koła, trójkąta, rombu, trapezu, czy wielokąta. Wszystko zależy tak naprawdę tylko od naszego pomysłu. Choć jednocześnie musimy pamiętać, że wykonanie niestandardowego okna, wymaga znacznie większego i co ważniejsze ręcznego nakładu pracy. Nie jest to proces w pełni zautomatyzowany, dlatego są one nieco droższe. 


Drzwi zewnętrzne kielce

 

        Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC gwarantują jakość wszystkich produktów marki.


Drzwi zewnętrzne kielce

 

        Niska cena, różnorodna kolorystyka, znakomite parametry izolacji termicznej, ale także trwałość i funkcjonalność - to tylko niektóre z przyczyn, dzięki którym okna z PVC wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Firma Dobroplast wychodzi naprzeciw oczekiwanim klientów, dla których drewniana stolarka jest przejawem luksusu, proponując Państwu rozsądne ceny przy wysokiej jakości swoich produktów.


Okna i drzwi Kielce DEMITECH    © 2010 made by   maXDesign Licznik odwiedzin : 4312